ال ای دی پنل

ال ای دی پنل ۶۰*۶۰  ۱۶ ولت ۱۲ وات سفید و آفتابی ، پس از ال ای دی نواری ، نسل جدیدی از ال ای دی ها بود که روانه بازار شده است که تلفیقی از ال ای دی پاور بر روی شاخه هایی از جنس آلومینیوم است .
ویژگی اصلی LED شاخه ای نور خیره کننده ، مصرف پایین ، طول عمر بالا و ظرافت می باشد . برای راه اندازی این محصول نیاز به چسب سیلیکون ، هیت سینک و مبدل مانند سوءچینگ یا آداپتور و در صورت نیاز طلق جهت پراکندگی نور و بست جهت نصب هیت سینک بر روی مکان مورد نظر می باشد .

ال ای دی پنل ۶۰*۶۰
برای راه اندازی باید توسط چسب سیلیکون ، ال ای دی شاخه ای مورد نظر را به هیتسنک مناسب (۵۶۳۰ شیاردار ، مدل V ، ۰۱۳ و …) متصل کرد و توسط سیم به سوئچینگ مربوطه (مطابق جریان مصرفی شاخه ها ) مرتبط می کنیم و سپس سوئیچینگ را به برق شهری متصل کرده و روشن می کنیم .

«دیود نور افشان» (Light Emitting Diode) یا LED، نوع خاصی از دیودها است که مشخصات الکتریکی بسیار مشابهی با یک دیود پیوند PN دارد. این بدین معنی است که یک LED، جریان را در جهت مستقیم عبور خواهد داد، اما آن را در جهت معکوس سد خواهد کرد.

ال‌ ای‌ دی‌ از یک لایه بسیار نازک از ماده نیمه‌رسانا با ناخالصی تقریباً زیاد ساخته شده‌ و بسته به ماده نیمه‌رسانا و مقدار ناخالصی، وقتی بایاس مستقیم شود، یک نور رنگی با طول موج طیفی مشخص ساطع می‌کند.

ال ای دی پنل  هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.